Слайд 1
Слайд 2
Слайд 3

Досконалість
в усьому.

WinStyle™ - лідер ринку України.

Компанія Winstyle - лідер на ринку України в сегменті постачання комплектуючих для виробництва склопакетів (КСП).

Більше 10 років на ринку України

успішної, професійної, сумлінної діяльності.

Більше 10 000 000 склопакетів

виготовлені з комплектуючих, які постачала наша компанія!

Продукти

Дистанційна рамка

Вторинний герметик

Тепла дистанційна рамка

Вологопоглинач

Первинний герметик

З’єднувачі для дистанційної рамки

Сендвіч-панелі Stadur

Шпроси

Додаткові товари

Про нас

WinStyle™ – компанія з багатою історією, заснована у 2008 році. WinStyle - це команда високоефективних фахівців, що володіє величезним досвідом, навичками і знаннями в області ринку світлопрозорих конструкцій. Ми завжди ставимо перед собою амбітні цілі, вивчаємо і стежимо за тенденціями європейських і світових ринків, шукаємо інноваційні та нетрадиційні рішення, є законодавцями моди в тенденціях на ринку комплектуючих для склопакетів. Компанія володіє винятковим, широким асортиментом якісних товарів для задоволення найбільш вишуканих потреб наших клієнтів.

Ми працюємо з провідними всесвітньо відомими заводами-виробниками, європейськими і світовими брендами, відмінно зарекомендували себе в усьому світі, зокрема в Європі і Україні.

Компанія Winstyle - ексклюзивний дистриб'ютор високоякісного поліуретанового герметика, який вироблений в Україні на сучасному, високотехнологічному заводі Gran Polychem™.

www.granpolychem.eu

Місія: Бути беззаперечним лідером в області світлопрозорих конструкцій в Україні, надаючи клієнтам високоякісні товари і ідеальний сервіс, діючи в інтересах суспільства і споживачів, співробітників і виробників.

Цінності WinStyle™

Ефективність

Ми робимо все можливе, щоб досягти максимального результату. Ми не зупиняємося на досягнутому і завжди прагнемо більшого.

Самокритичність і відповідальність

Будь-яка людина, що працює в WinStyle™, представляє компанію і несе відповідальність перед клієнтами та партнерами компанії. А це значить, що вона повинна бути готовою до професійної напруженої роботи і самокритики.

Взаємодія

Ми працюємо в одній команді, взаємодіємо, завжди готові надати підтримку колегам і нашим партнерам.

Готовність брати на себе вирішення складних завдань

Готовність вирішувати складні завдання, ставлячи амбіційні цілі. Готовність приймати рішення, удосконалювати свої знання, здобувати нові навички та компетенції.

Чесність і відкритість

Репутація складається не тільки зі споживчих властивостей продуктів і вартості, але і з тих людських якостей, якими володіють її співробітники.

Партнери

Ми працюємо з відомими європейськими та світовими виробниками різних товарних груп для виробництва склопакетів. Ми маємо безліч ексклюзивних контрактів на поставку різних комплектуючих на територію України, що дає можливість привабливих умов співпраці з нашими партнерами. Працюємо виключно з заводами-виробниками, минаючи дистриб'юторську ланку.

Наші основні партнери: